Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Main Menu

Linki

herb milicza

Gmina Milicz

orkiestra deta

Kabaret ani mru mru 200

wiatrak kozlak

dyktando plenerowe 200

konkurs piosenki milosnej 2017

 

plakat dozynkowy net

Regulamin do pobrania

Dziś wesoła gromadka odwiedziła Zagrodę Pszczółki Przyjaciółki w Katarzynowie. Kolejny punkt wycieczkowy z naszej listy zaliczony! Poznaliśmy pracę pszczelarza od podszewki i zrobiliśmy własnoręcznie świece z wosku. Pogoda dopisała, humory również. Za tydzień plener malarski i przejażdżka bryczkami malowniczą groblą. Cykl wycieczek został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu Gminy Milicz.

Po raz dwunasty spotkaliśmy się na Święcie Lasu w Piękocinie. Udało się je zorganizować przede wszystkim dzięki zaangażowaniu Rady Sołeckiej. Zapraszamy na krótką fotorelację z wczorajszej imprezy.

6 lipca ponad 40-osobowa grupa dzieci i opiekunów z Donbasu na Ukrainie, gdzie obecnie trwają walki pomiędzy prorosyjskimi rebeliantami a armią ukraińską, przyjechała do Prusic. Na zaproszenie burmistrza Piotra Lecha dzieci przyjechały na jeden dzień do Milicza. Spędziły u nas czas na poznawaniu naszych okolic i spływie kajakowym Baryczą z Nowego Zamku do tamy w Sławoszowicach. Na zakończenie pracownicy OKM i IT zorganizowali ognisko przy stanicy wędkarskiej. Dziękujemy w tym miejscu władzom koła PZW za udostępnienie miejsca oraz Zakładowi Usług Komunalnych za dostarczenie drewna na ognisko.