Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Main Menu

Linki

herb milicza

Gmina Milicz

orkiestra deta

DK 2017 button

wiatrak kozlak

 

 

 

Od 1 stycznia 2017 r. Ośrodek Kultury w Miliczu jest nadzorującym świetlice wiejskie w Gminie Milicz. Aby pomóc państwu w ich wynajmie, poniżej zamieszczamy niezbędne dokumenty.

pdf32x32 OŚWIADCZENIE NAJEMCY NIEZBĘDNE DO SPORZĄDZENIA UMOWY (do pobrania)
pdf32x32 CENNIK (do pobrania)

Cennik obowiązuje od 10 maja 2018 roku.  Dotyczy  on wszelkiego rodzaju prywatnych  imprez okolicznościowych (wesela, poprawiny, komunie, uroczystości rodzinne itp.) Koszty wynajmu zostały ustalone przez Radę Sołecką danej wsi. Ponad to wynajmujący poniesie koszty za zużyte media według stawek:

  • PRĄD 1kW - 0,60 zł brutto
  • WODA 1m3 - 4,41 zł brutto
  • ŚCIEKI 1m3 - 12,10 zł brutto
  • SZAMBO 1m3 – około 23 zł - 25 zł brutto (w zależności od sołectwa)
  • GAZ 1m3 - 2,70 brutto  (dotyczy tylko świetlic wiejskich w Sławoszowicach i Wszewilkach)

Zużycie zostanie wyliczone na podstawie spisu liczników dokonanych przez sołtysa danej wsi bądź opiekuna świetlicy przed i po wynajmie.
Termin wynajmu należy odpowiednio wcześniej rezerwować u gospodarza świetlicy a następnie podpisać UMOWĘ NAJMU z Ośrodkiem Kultury w Miliczu.
Uwaga! Umowę najmu podpisujemy przed wynajmem. Umowa stanowi jedyny dokument potwierdzający rezerwację terminu i najmu.
Opłaty uiszczane są po wynajmie na podstawie faktury wystawionej przez Ośrodek Kultury. Faktura stanowi wyliczenie zużytych mediów oraz opłatę według cennika. Wpłaty najemców kierowane są na wskazany na fakturze numer konta.

Informujemy także, że nie ma możliwości wpłaty gotówkowej w siedzibie OK.

  • Zapewnienie należytej opieki nad wynajmowanymi pomieszczeniami, oraz uczestnikami imprez należy do najemcy świetlicy. Za wszelkiego rodzaju uszkodzenia kosztem napraw obciążony zostanie najemca.
  • W większości świetlic wiejskich nie ma przyłącza gazowego. Najemca we własnym zakresie zapewnia sobie butlę z gazem oraz opał.
  • Oświadczenia najemców przyjmujemy także drogą elektroniczną

Na wszelkie pytania dotyczące świetlic odpowiadamy pod numerem: 504-956-082 bądź pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Świetlice wiejskie w Gminie Milicz